Foto e ditës/ Kapiteni Lorik Cana në Elbasan Arena

Publikuar tek: foto-e-dites, më 00:22 09-10-2015 Foto e ditës/ Kapiteni Lorik Cana në Elbasan Arena

Nuk kishte foto më emocionuese se sa kjo që ka shkrepur fotografi Armando Babani në ndeshjen e Shqipërisë me Serbinë. Kapiteni Lorik Cana, i djersitur, me dhëmbët e shtrënguar dhe sytë lart në qiell në tentativë për të gjetur rrjetën e ekipit kundërshtar.

Kapiteni  tha menjëherë pas ndeshjes se ka shumë gjëra për t’i thënë ekipit dhe vetes së tij për ketë ndeshje ndërsa foli i padorëzuar për një fitore me Armeninë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097718238830566
array(1) { ["section"]=> string(55) "foto-e-dites-kapiteni-lorik-cana-ne-elbasan-arena-22683" }