Foto e ditës/ Këngëtares i teket për klip, panik në rrugët e Tiranës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:35 22-11-2015 Foto e ditës/ Këngëtares i teket për klip, panik në rrugët e Tiranës

Disa njerëz të mbuluar me rroba të zeza dhe të hipur mbi disa makina që lëviznin në rrugët e Tiranës kanë shkaktuar panik tek qytetarët.

Në rrjetet sociale shumë njerëz janë shprehur se fotot e shpërndara të krijonin idenë e xhihadistëve, por në fakt nuk ka asgjë për të shqetësuar.

Fotot tregojnë disa momente nga xhirimi i klipit të ri të këngëtares Ronela Hajati. Janë vetë producentët ata që kanë reaguar pas publikimit të lajmit duke sqaruar çdo gjë.

Në një kohë kur e gjithë Europa i ka ende të freskëta momentet e tmerrit të 13 nëntorit të ndodhura në Paris, Ronela vendosi të xhirojë në këtë mënyrë videoklipin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096580982208252
array(1) { ["section"]=> string(72) "foto-e-dites-kengetares-i-teket-per-klip-panik-ne-rruget-e-tiranes-25997" }