Foto e Ditës: Kepi i Rodonit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:43 31-07-2015 Foto e Ditës: Kepi i Rodonit

Kepi i Rodonit - Rërë edhe ujë i pastër. Plazhet te Kepi i Rodonit kanë pësuar një shndërrim total, sistemim dhe pastrim nga mbeturinat. Tashmë, qetësia në këtë plazh është një arsye më shumë për ta zgjedhur si destinacionin e pushimeve tuaja. Fotografi e dërguar nga pushuesi Andri Doçi.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010241031646729
array(1) { ["section"]=> string(33) "foto-e-dites-kepi-i-rodonit-17373" }