Foto e ditës/ Klajdi Nano, djali i birësuar në moshën 14 vjeçare nga ish kryesocialisti, tashmë si shok për të atin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:32 26-12-2015 Foto e ditës/ Klajdi Nano, djali i birësuar në moshën 14 vjeçare nga ish kryesocialisti, tashmë si shok për të atin

Fatos Nano vjen sërish në vëmendjen e medias e publikut. Këtë herë është Klajdi Nano, djali i tij ai i cili ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë. Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto për të uruar Krishtlindjen.

Klajdi, djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare. Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës i dha asokohe pëlqimin gjykatës që djali i tij të birësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099639892578125
array(1) { ["section"]=> string(118) "foto-e-dites-klajdi-nano-djali-i-biresuar-ne-moshen-14-vjecare-nga-ish-kryesocialisti-tashme-si-shok-per-te-atin-28585" }