Foto e Ditës/ Krahasimi, ora e Ramës dhe ora e Kerryt, sa kushton secila

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:04 16-02-2016 Foto e Ditës/ Krahasimi, ora e Ramës dhe ora e Kerryt, sa kushton secila

“Fotografi dixhital” i ka dërguar ish-kryeministrit Sali Berisha një foto ku bëhet krahasimi mes orës që mban në dorë kryeministri Edi Rama dhe asaj të Sekretarit të Shtetit John Kerry.

Sipas fotos së publikuar nga Berisha, Rama mban një orë të markës Patek Philippe me vlerë që arrin deri në 146.955.00$, ora e Kerry-t kushton vetëm 40$ dhe është e markës Freestyle Tide.

Se sa qëndrojnë këtë shifra është e vështirë të thuhet, për sa kohë marka në orën e Ramës të paktën nga kjo foto, është e vështirë të shihet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekretari Amerikan i Shtetit John Kerry viziton Shqipërinë, me Ramën foto me vogëlushin në Tiranë
"Newborn" - 17 Shkurti, Dita e Pavarësisë së Kosovës »
Article Logic
Execution time: 0.0121750831604
array(1) { ["section"]=> string(75) "foto-e-dites-krahasimi-ora-e-rames-dhe-ora-e-kerryt-sa-kushton-secila-32689" }