Foto e Ditës/ “Kryevepra” e Veliajt me Skënderbeun

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 22-09-2015 Foto e Ditës/  “Kryevepra” e Veliajt me Skënderbeun

Sot është dita pa makina dhe në kuadër të kësaj dite kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj realizoi këtë “vepër”.

Figurën e heroit kombëtar e hipi në biçikletë dhe shkroi: Gjergji është gati. Po ti? Një gjë e tillë shkaktoi mjaft reagim e zemëratë në rrjetet sociale dhe kjo foto u pa si “lajthitje” dhe aspak interesante .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094430446624756
array(1) { ["section"]=> string(53) "foto-e-dites-kryevepra-e-veliajt-me-skenderbeun-21367" }