Foto e ditës/ Kulla e Sahatit merr pamje tjetër

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:50 06-12-2015 Foto e ditës/ Kulla e Sahatit merr pamje tjetër

Tirana ka filluar të ndryshojë e ndriçojë këtë fundvit. Kush e ka humbur rastin dje të afrohet pranë xhamisë e Sahatit, do të duhet ta bëjë sot në mbrëmje një xhiro të tillë. Kulla e Sahatit të Tiranës ka marrë një pamje tjetër dhe shkak janë dritat e shiritat e vendosura në të. Xhamia në qendër të qytetit, po ashtu është ndriçuar me hijeshi. Rruga “Myslym Shyri”, rruga e Kavajës apo e Durrësit kanë marrë një tjetër pamje, për ta finalizuar në sheshin Nënë Tereza, i cili dje në mbrëmje ishte totalisht I bllokuar për shkak të ndriçimit ndryshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096070766448975
array(1) { ["section"]=> string(52) "foto-e-dites-kulla-e-sahatit-merr-pamje-tjeter-27071" }