Foto e Ditës/ Lypësja në Tiranë tërheq vëmendjen e të famshmit Rick Ross, reperi i fal 2 mijë lekë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:11 05-04-2016 Foto e Ditës/ Lypësja në Tiranë tërheq vëmendjen e të famshmit Rick Ross, reperi i fal 2 mijë lekë

Lypësja në Tiranë tërheq vëmendjen e të famshmit Rick Ross, reperi i fal 2 mijë lekë

Reperi i njohur amerikan Rick Ross ka mbërritur në Tiranë, ku performoi në një prej club-eve të kryeqytetit.

Reperi ka postuar disa foto dhe video sapo ka zbritur në kryeqytetin shqiptar dhe mesa duket vëmendjen ia kanë tërhequr kryesisht pallatet e ngjyrosura si dhe një grua që lyp.

Në një nga videot, Rick Ross ka filmuar veten duke i dhënë 200 lekë një gruaje që po lypte në rrugë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga Messi te liderët e botës, 11 milion email-e tregojnë si fshihen miliardat
Projekti i sheshit "Skënderbej" »
Article Logic
Execution time: 0.012109041213989
array(1) { ["section"]=> string(102) "foto-e-dites-lypesja-ne-tirane-terheq-vemendjen-e-te-famshmit-rick-ross-reperi-i-fal-2-mije-leke-36858" }