Foto e Ditës/ “Meha, ju jepni fanelën tuaj”, mesazhi me “Google Translate” i vogëlushit për futbollistin shqiptar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:54 21-02-2016 Foto e Ditës/ “Meha, ju jepni fanelën tuaj”, mesazhi me “Google Translate” i vogëlushit për futbollistin shqiptar

Si foto dite është zgjedhur mesazhi i një vogëlushi turk për futbollistin tonë të kombëtares Alban Meha. Kjo foto po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe mediave në Shqipëri dhe Turqi. Në ndeshjen luajtur mes Koniasporit dhe Sivasporit , vogëlushi i ka kërkuar fanelën futbollistit duke shkruar një pankartë në gjuhën shqipe me ndihmën e “google translate”. Me t’u mbyllur ndeshja, Meha ia ka dhuruar fanelën tifozit të vogël.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089540481567383
array(1) { ["section"]=> string(112) "foto-e-dites-meha-ju-jepni-fanelen-tuaj-mesazhi-me-google-translate-i-vogelushit-per-futbollistin-shqiptar-33137" }