Foto e Ditës/ Ministri Klosi urim të veçantë në murin kryeministror

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:30 25-12-2015 Foto e Ditës/ Ministri Klosi urim të veçantë në murin kryeministror

Në murin e godinës së Kryeministrisë po publikohen me dhjetra mesazhe urimi nga qytetarët por edhe nga politikanë e personazhe të tjerë të njohur.

Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi ka preferuar që të bëhet pjesë e kësaj fushate dhe ka dërguar një kartolinë urimi.

Se bashku me bashkëshorten e tij Nora dhe dy fëmijët Aron dhe Ambla, ministri Klosi ka uruar për festat e fundvitit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063807964324951
array(1) { ["section"]=> string(72) "foto-e-dites-ministri-klosi-urim-te-vecante-ne-murin-kryeministror-28518" }