Foto e ditës/ Një baba si Alban Meha

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:32 17-11-2015 Foto e ditës/ Një baba si Alban Meha

Futbollisti i kombëtares shqiptare Alban Meha, është një baba i mrekullueshëm. Kjo është ajo çfarë kuptojmë nga kjo foto ku futbollisti shfaqet në rolin e babait përkujdesës në një qendër tregtare në Ankara të Turqisë.

Djalin e vogël, Meha e mban lidhur në trupin e tij e ndërsa në njërën dorë mban vajzën. Fotoja ka emocionuar shumë në rrjetet sociale. Komplimentet dhe urimet në adresë të futbollistit janë të pafundme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096480846405029
array(1) { ["section"]=> string(41) "foto-e-dites-nje-baba-si-alban-meha-25595" }