Foto e ditës/ Një fashionist si Erion Braçe

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:29 22-12-2015 Foto e ditës/ Një fashionist si Erion Braçe

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka shkuar sot në Kuvendin e Shqipërisë me një veshje krejtësisht të veçantë, por jo dhe aq jashtë stilit të tij.

Teksa opozita protestonte pak metra më larg, Braçe është fotografuar duke hyrë në Kuvend i veshur me pallto kapuç dhe shall të mbështjellë fort rreth qafe. Erjon Braçe nuk ka harruar as aksesorë si syzet me nuancë portokallie dhe çantën marsup.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009119987487793
array(1) { ["section"]=> string(48) "foto-e-dites-nje-fashionist-si-erion-brace-28315" }