FOTO E DITES: Plazhi i Krorëz Sarandë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:51 30-07-2015 FOTO E DITES: Plazhi i Krorëz Sarandë

Plazhi i Krorëz Sarandë- Mendoni se keni eksploruar çdo cep të jugut?! Epo asgjë nuk keni shijuar nëse nuk keni pushuar në plazhin e Krorëz në Sarandë, aty nga ku vjen kjo pamje e mrekullueshme.

Foto është realizuar nga Fation Plaku dhe tregon se ekzistenca e plazheve të virgjëra në Shqipëri nuk është “legjendë urbane”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099079608917236
array(1) { ["section"]=> string(42) "foto-e-dites-plazhi-i-krorez-sarande-17288" }