Foto e Ditës / Policia dhuron lule

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:38 09-03-2016 Foto e Ditës / Policia dhuron lule

Ky është një gjest vërtet për t’u përgëzuar nga ana e punonjësve të Policisë së Shtetit. Dje më 8 mars, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, policët kanë ndaluar çdo vajzë dhe grua shofere, jo për t’i gjobitur por për t’i dhuruar lule në shenjë respekti e mirënjohje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës/ 8 marsi
Gjyshja shqiptare Gjelë Mhilli mbush 116 vjeçe, për pak ditë bëhet pjesë e 10 personave më jetëgjatë në botë »
Article Logic
Execution time: 0.011518001556396
array(1) { ["section"]=> string(38) "foto-e-dites-policia-dhuron-lule-34621" }