Foto e ditës/ Portugezi Pepe formon me mbrojtësin e kombëtares Lila shqiponjën dykrenare

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:43 08-09-2015 Foto e ditës/ Portugezi Pepe formon me mbrojtësin e kombëtares Lila shqiponjën dykrenare

Fill pas përfundimit të ndeshjes e cila u vulos me rezultatin 1 me 0 në favor të portugezëve, mbrojtësi i kombëtares tonë Andi Lila, ka ftuar futbollistin portugez Pepe, të formojnë shqiponjën dykrenare.

Pepe i është përgjigjur menjëherë ftesës dhe të dy kanë realizuar këtë foto që stafi ynë e zgjodhi si foto dite. Mesazhi që jepin këta  futbollistë është edhe më i fortë se sa kryqëzimi i duarve mes tyre për të bërë shqiponjën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097370147705078
array(1) { ["section"]=> string(93) "foto-e-dites-portugezi-pepe-formon-me-mbrojtesin-e-kombetares-lila-shqiponjen-dykrenare-20230" }