Foto e ditës/ “Princeshat e Veliajt”, njëra nuk është fort e bindur

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:21 15-09-2015 Foto e ditës/ “Princeshat e Veliajt”, njëra nuk është fort e bindur

Kryebashkiaku Erion Veliaj ditën e djeshme, me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, nuk ishte vetëm me gjimnazistët e shkollës “Ismail Qemali”. Ai takoi edhe këto vogëlushe të cilat i quan princesha.

“Shumë suksese Princesha”, u thotë Veliaj vajzave por njëra e shikon "shtrembër" sikur mos të qe fort e bindur për komplimentin e Veliajt.

Megjithatë, kryebashkiaku është ulur në gjunjë për të realizuar këtë foto dhe vajzat duken vërtet si princesha, ndaj kjo foto e meriton të qendrojë gjithë ditën në web-in tonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089750289916992
array(1) { ["section"]=> string(69) "foto-e-dites-princeshat-e-veliajt-njera-nuk-eshte-fort-e-bindur-20788" }