Foto e ditës/ Protestë ironizuese përpara Kuvendit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:26 13-11-2015 Foto e ditës/ Protestë ironizuese përpara Kuvendit

Përpara ambientit të Kuvendit gjatë ditës së sotme është zhvilluar një protestë satirike kundër deputetëve shqiptarë.

Grupi “Protestuesi”, shprehet se ky organizim ishte një thirrje për reagim , ndaj qytetarëve që heshtin, një thirrje për t’ju kujtuar se ata që janë zgjedhur për të na përfaqësuar janë zgjedhur nga ne, dhe popullit duhet t’i përgjigjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0056769847869873
array(1) { ["section"]=> string(55) "foto-e-dites-proteste-ironizuese-perpara-kuvendit-25305" }