Foto e Ditës/ Qeveria barazon me diplomatët e huaj: Gol Tahiri, Shalsi dhe Çuçi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 07-07-2016 Foto e Ditës/ Qeveria barazon me diplomatët e huaj: Gol Tahiri, Shalsi dhe Çuçi

Një ndeshje futbolli që zyrtarë të qeverisë zhvilluan me diplomatë të huaj dhe që në rrjetet sociale ka shkaktuar edhe humor duke aluduar se me këta lojtarë do ishim në finalen e Euro 2016.

Kapiten i Qeverisë “Rama” ishte ministri për Çështjet Vendore, Bledi Çuçi, ndërsa në ekip bënin pjesë ministrat Saimir Tahiri, Blendi Klosi, Arben Ahmetaj dhe Edmond Haxhinasto, deputeti Eduard Shalsi, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe socialisti Besnik Bare.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 3-3 dhe golat për qeverinë janë shënuar nga Tahiri, Shalsi dhe kapiteni Çuçi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadorja e Shqipërisë në OKB sherr me diplomatët: Mos më ngri zërin mua, hidhe Ministrinë në gjyq (VIDEO)
Zbulohen pallatet dhe hotelet e bosave të drogës arrestuar dje nga Policia e Shtetit »
Article Logic
Execution time: 0.0120530128479
array(1) { ["section"]=> string(82) "foto-e-dites-qeveria-barazon-me-diplomatet-e-huaj-gol-tahiri-shalsi-dhe-cuci-45797" }