Foto e Ditës/ Rama mbledh djemtë e kombëtares para ndeshjes me Serbinë: Zemra duhet të rrahë fort në shkallët e stadiumit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:28 07-10-2015 Foto e Ditës/ Rama mbledh djemtë e kombëtares para ndeshjes me Serbinë: Zemra duhet të rrahë fort në shkallët e stadiumit

Kryeministri Rama ka takuar mbrëmë djemtë e kombëtares shqiptare, vetëm një ditë para ndeshjes së madhe me Serbinë.

“Zemra ‪#‎Kuqezi duhet të rrahë fort në shkallët e stadiumit, por mbi të gjitha duhet të fitojë Kombëtarja dhe imazhi i Shqipërisë, si një vend europian me një Kombëtare që shkon drejt Kampionatit Europian”, dha Rama mesazhin e tij.

8 tetori është ndeshja historike e Shqipërisë me Serbinë në Elbasan Arena.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010282039642334
array(1) { ["section"]=> string(125) "foto-e-dites-rama-mbledh-djemte-e-kombetares-para-ndeshjes-me-serbine-zemra-duhet-te-rrahe-fort-ne-shkallet-e-stadiumit-22513" }