Foto e ditës së kryeministrit. Plakut i vjen autobusi i Rilindjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:24 09-06-2015 Foto e ditës së kryeministrit. Plakut i vjen autobusi i Rilindjes Foto e ditës publikuar nga kryeministri

Kryeministri Rama ka publikuar para disa minutash foton e ditës.

Në foto duket një i moshuar me qeleshe, mustaqe, e bastum në dorë, ulur mbi një bordurë të gurtë, teksa nga pas tij duket autobusi i Rilindjes që mban numrin 23. Për një pjesë të mirë të komentuesve kjo foto ka qenë një kontrast i madh mes autobusit luksoz dhe plakut që pret ulur me bestum në dorë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086209774017334
array(1) { ["section"]=> string(70) "foto-e-dites-se-kryeministrit-plakut-i-vjen-autobusi-i-rilindjes-13123" }