Foto e ditës/ Super-mami Klajda Gjosha, i bën të gjitha

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:51 05-10-2015 Foto e ditës/ Super-mami Klajda Gjosha, i bën të gjitha

Klajda Gjosha, përveçse një politikane e suksesshme është edhe nje mami tepër e shkathët. Kjo duket qartë nga fotografitë e realizuara nga gazetarët e newsbomb.al teksa ministrja e Integrimit, pasi ka konsumuar një kafe me bashkëshortin në zonën e ish-Bllokut, është fotografuar teksa ecën drejt automjetit duke mbajtur me një dorë djalin e saj, dhe në dorën tjetër disa sende. Por edhe bashkëshorti i vjen në ndihmë duke mbajtur çantat, e sikur të mos mjaftonin të gjitha këto, përkujdesje kërkon edhe qeni i veshur sipas modës me një T-shirt ngjyrë blu.

LEXO EDHE:SUPER-MAMI KLAJDA GJOSHA, I BEN TE GJITHA. SHETIT FEMIJEN NE BLLOK DHE ...(FOTOT)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010037899017334
array(1) { ["section"]=> string(59) "foto-e-dites-super-mami-klajda-gjosha-i-ben-te-gjitha-22351" }