Foto e Ditës-Të dehurat

Publikuar tek: foto-e-dites, më 11:49 28-01-2015 Foto e Ditës-Të dehurat

Ndodh edhe kështu. Vajzat pasi festojnë deri orët e vona të natës, nuk munden më të ecin. Ashtu sikurse këto tre vajza që ndoshta, edhe në dehje totale, janë ulur këmbëkryq m’u në mes të Bulevardit "Dëshmorët e Kombit". Dhe për më tepër, nuk kanë pyetur as për makinat që kalonin aty. Ashtu sikurse edhe shoferët, që shfrytëzojnë rastin për të bërë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097479820251465
array(1) { ["section"]=> string(28) "foto-e-dites-te-dehurat-1696" }