Foto e Ditës - Tifozi shqiptar pas ndeshjes me Zvicrën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:20 12-06-2016 Foto e Ditës - Tifozi shqiptar pas ndeshjes me Zvicrën

Fotografia që ka marë mijëra pëlqime dhe po bën xhiron e botës, është përzgjedhur nga UEFA mes shumë fotove që tregojnë mbështetjen e tifozave kuqezi për kombëtaren shqiptare pavarësisht rezultatit negativ.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023494005203247
array(1) { ["section"]=> string(58) "foto-e-dites-tifozi-shqiptar-pas-ndeshjes-me-zvicren-43229" }