Foto e Ditës/ Tornado në Dhërmi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:53 26-04-2016 Foto e Ditës/ Tornado në Dhërmi

Foto e Ditës/ Tornado në Dhërmi

Moti i keq i rikthyer në vend gjatë fundjavës, përveç përmbytjeve të në disa qytete dhe rreshjeve të dëbotës në zonën e Thethit, ka dhuruar edhe një spektakël të frikshëm në plazhin e Dhërmiut.

Një tornado gjigande është formuar në mes të detit, ndërsa momenti i kapur në kamera tregon fuqinë e saj teksa ngre lart ujin. Fatmirësisht tornadoja nuk i është afruar zonës së banuar, çka mund të kishte qënë katastrofike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosja te “Brryli”, fëmija u sulmua nga pitbulli, i ati qëlloi mbi qenin
Foto e Ditës - Berisha tregon "ushtrinë e Shullazit" »
Article Logic
Execution time: 0.0088942050933838
array(1) { ["section"]=> string(36) "foto-e-dites-tornado-ne-dhermi-38695" }