Foto e ditës- Ujërat termale të Bënjës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 12:30 04-08-2015 Foto e ditës- Ujërat termale të Bënjës

Ujërat termale të Bënjës- Kjo është Ura e Katiut në ujërat termale të Bënjës në Përmet.

Foto e realizuar nga Fation Plaku tregon një mrekulli më vete të natyrës. Ujërat termale të Bënjës kanë edhe veti kurative dhe janë kaq shumë të lakmuara jo vetëm nga turistët vendas por edhe të huaj. Një destinacion për mos t’u humbur...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096781253814697
array(1) { ["section"]=> string(43) "foto-e-dites-ujerat-termale-te-benjes-17692" }