Foto e Ditës/ Ura Monument Kulture, vidhet për skrap

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:47 29-01-2016 Foto e Ditës/ Ura Monument Kulture, vidhet për skrap

Është bërë e udhës tanimë që qytetarët t’i bëjnë denoncimet e tyre direkt te deputetët e zonës, madje përmes mesazheve, kjo edhe falë ndihmës që ofron teknologjia. Këtë herë, një denoncim ka mbërritur në faqen e deputetit Eduart Ndocaj.

Përmes disa fotosh tregohen dëmtime serioze të Urës së Zogut që është monument kulture, thekson Ndocaj.

Të gjithë hekurat anësore rrethues janë prerë, hequr dhe vjedhë për skrap.
Ura e Zogut është monumet kulture dhe një pasuri e rëndësishme e historisë së zhvillimit infrastrukturës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Lu ulet këmbëkryq në Xhami i shoqëruar nga deputeti socialist (Foto)
Çfarë do të veshin kuq e zinjtë në Francë, FSHF prezanton uniformën zyrtare »
Article Logic
Execution time: 0.012638092041016
array(1) { ["section"]=> string(56) "foto-e-dites-ura-monument-kulture-vidhet-per-skrap-31227" }