Foto e Ditës/ Veshur kuqezi, me flamurin e BE në njërën dorë dhe flamurin e SHBA në dorën tjetër, oficeri i policisë këndon himnnin në Komision

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:41 26-01-2017 Foto e Ditës/ Veshur kuqezi, me flamurin e BE në njërën dorë dhe flamurin e SHBA në dorën tjetër, oficeri i policisë këndon himnnin në Komision

Entiol Xhelilaj, oficeri i policisë shqiptare ka qenë sot i thirrur për të dëshmuar në Komisionin Hetimor për pajisjen përgjuese “IMSI Carcher” për të cilën kanë dëshmuar tani edhe kryeministri Edi Rama, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, drejtori i Policisë Haki Çako etj...

Por më shumë se sa përgjigjet e tij ajo që ka rënë sy veçanërisht është veshja e oficerit. Një bluzë e kuqe me shqiponjën e zezë dykrenare ndërsa në njërën dorë mbante shiritin me flamurin e Bashkimit Europian dhe në tjetrën atë të SHBA-ve.

Gjithçka Xhelilaj e kishte menduar me detaj dhe ka sfiduar drejtuesin e Komisionit Flamur Noka duke kënduar himnin kombëtar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017598867416382
array(1) { ["section"]=> string(146) "foto-e-dites-veshur-kuqezi-me-flamurin-e-be-ne-njeren-dore-dhe-flamurin-e-shba-ne-doren-tjeter-oficeri-i-policise-kendon-himnnin-ne-komision-66698" }