Foto e ditës/ Viroi-Gjirokastër

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:36 05-08-2015 Foto e ditës/ Viroi-Gjirokastër

Viroi-Gjirokastër: Viroi është një pikë turistike që ndodhet ndodhet 3 km në Veri-Perëndim të qytetit të Gjirokastrës. Liqeni artificial dhe kodrat përreth ofrojnë çlodhje dhe rehati që zor e gjen tjetërkund.

Viroin, kaq paqësor e ftues sa e shihni në foto, na e sjell Gent Shkullaku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082869529724121
array(1) { ["section"]=> string(36) "foto-e-dites-viroi-gjirokaster-17769" }