Foto e fundit e George Michael, këngëtari kishte probleme me mbipeshën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 26-12-2016 Foto e fundit e George Michael, këngëtari kishte probleme me mbipeshën

George Michael vuante nga mbipesha muajt e fundit përpara se të ndërronte jetë.

Këto foto janë realizuar në mes të shtatorit të këtij viti në një restorant në Britaninë e Madhe, dhe dallohet qartë se këngëtari kishte shtuar shumë kile, shkruan Newsbomb.al.

Sipas raportimeve, George Michael vdiq në gjumë gjatë natës së Krishtlindjes nga ndalimi i zemrës. /Newsbomb.al

Screenasdqww3qwasfasadfshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024888038635254
array(1) { ["section"]=> string(75) "foto-e-fundit-e-george-michael-kengetari-kishte-probleme-me-mbipeshen-63822" }