Foto e Lori Hoxhës, 18 vjet më parë me kufje në studiot e ''Top Albania Radio''

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:11 16-02-2016 Foto e Lori Hoxhës, 18 vjet më parë  me kufje në studiot e ''Top Albania Radio''

Kur u krijua ‘’Top Albania Radio’’, 18 vjet më parë trashëgimtarja Lori Hoxha hyri në njërën nga studiot. Ajo vuri kufjet dhe nisi të flasë dhe pikërisht është ky momenti kur i kanë shkrepur edhe këtë foto.

Një nga kujtimet e vyera të Hoxhës, në kohën  kur babai i saj, i ndjeri Dritan Hoxha krijoi një nga radiot më të suksesshme në Shqipëri.

‘’18 vite më parë, në fillimet e Top Albania Radio’’, shkruan Lori, ndërsa nuk kanë munguar komentet ku e urojnë.

‘’Në këtë foto ngjan shumë me Itanin’’, i shkruajnë Lorit për ngjashmërinë me vëllanë e vogël të saj. Dje stafi i radios ka festuar 18-vjetorin e krijimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021081924438477
array(1) { ["section"]=> string(80) "foto-e-lori-hoxhes-18-vjet-me-pare-me-kufje-ne-studiot-e-top-albania-radio-32709" }