Foto e mahnitshme, aktorët babë e bir siç nuk i keni parë më parë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:42 24-11-2015 Foto e mahnitshme, aktorët babë e bir siç nuk i keni parë më parë Luftar e Gaz Paja, vite me pare

Kjo është një foto e rrallë e dy aktorëve aq të dashur për publikun shqiptar.

Shumë vite më parë, i madhi Luftar Paja me të vogëlin e tij që tashmë është rritur duke ndjekur hapat e të atit, Gaz Paja.

Babë e bir shfaqen në këtë foto më të ngjashëm se kurrë: veshur në mënyrë krejtësisht identike e madje edhe me posturë të njëjtë.

Edhe pas kaq shumë vitesh ata vazhdojnë të kenë një marrëdhënie të mrekullueshme me njëri-tjetrin si dhe të kenë të njëjtën empati te publiku.

gazi-dhe-luftar-paja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02311110496521
array(1) { ["section"]=> string(70) "foto-e-mahnitshme-aktoret-babe-e-bir-sic-nuk-i-keni-pare-me-pare-26163" }