FOTO E “NATËS”/ Plas skandali, kryetarja e FRESSH foto pornografike në grupin e punës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 26-03-2017 FOTO E “NATËS”/ Plas skandali, kryetarja e FRESSH foto pornografike në grupin e punës

*FOTO E “NATËS”/ Plas skandali, kryetarja e FRESSH foto pornografike në grupin e punës

 Plas skandali, kryetarja e FRESSH ka dërguar foto porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitetet politike.

Pas këtij momenti newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH, Elio Hyska i cili ka vajzës i kanë vjedhur celularin.

Sakaq, siç mëson newsbomb.al, vetë kryetarja e FRESSH, në momentin që ka dërguar foton ka dalë nga grupi dhe një nga anëtarët e ka fshirë tërësisht grupin. Por të tjerë, pasi në grup ishin 61 veta, i kanë bërë schreenshot fotos. Të nesërmen është hapur një grup tjetër i FRESSH. 

Në foton e publikuar është fshirë numri dhe emri i vajzës, por  jo identiteti i organizatës politike, pjesë e së cilës ajo është: Forumit Rinor Eurosocialist Shqiptar./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088648796081543
array(1) { ["section"]=> string(87) "foto-e-nates-plas-skandali-kryetarja-e-fressh-foto-pornografike-ne-grupin-e-punes-73147" }