Foto e papublikuar e John Kerry-t në Tiranë, sekretari amerikan dhe marinsat qëndrojnë përballë Skënderbeut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:26 17-02-2016 Foto e papublikuar e John Kerry-t në Tiranë, sekretari amerikan dhe marinsat qëndrojnë përballë Skënderbeut

John Kerry zhvilloi një takim me shoqërinë civile në Muzeun Kombëtar gjatë vizitës që zhvilloi të dielën në Tiranë.

Sekretari amerikan ka gjetur kohën që të shikojë nga afër disa nga veprat që ndodhen brenda muzeut si dhe të bëjë foto përpara statujës së heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu. Kerry dhe marinsat amerikanë që e shoqëronin atë janë fotografuar përpara statujës së Skënderbeut.

Gjatë vizitës së tij, Kerry u takua me zyrtarët më të lartë të vendit. 

12742545_1085791114816994_8590862202561276618_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23593187332153
array(1) { ["section"]=> string(112) "foto-e-papublikuar-e-john-kerry-t-ne-tirane-sekretari-amerikan-dhe-marinsat-qendrojne-perballe-skenderbeut-32772" }