Foto e papublikuar e Ramës që tregon dëshpërimin për Kombëtaren, në krah i qëndron Kokëdhima

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:13 16-06-2016 Foto e papublikuar e Ramës që tregon dëshpërimin për Kombëtaren, në krah i qëndron Kokëdhima

Kryeministri Edi Rama ishte dje në Vlorë për ndjekur ndeshjen mes Francës dhe Shqipërisë. Ashtu si të gjithë shqiptarët dhe Rama e ka përjetuar keq humbjen e Kombëtares në minutën e fundit dhe kjo vihet re në shprehinë e fytyrës së tij.

Aq sa i dëshpëruar, po aq dhe i lodhur duket kryeministri në këtë foto. Ai ka qenë gjatë gjithë kohës i shoqëruar nga ish-deputeti i PS, Koço Kokëdhima dhe Prefektja e Qarkut të Vlorës, Etjona Hoxha.

Shqipëria pësoi golin e parë në minutën e 89 dhe të dytën në të 95-ën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009498119354248
array(1) { ["section"]=> string(97) "foto-e-papublikuar-e-rames-qe-tregon-deshperimin-per-kombetaren-ne-krah-i-qendron-kokedhima-43756" }