Foto e parë e Mira Kazhanit si opinioniste në Big Brother

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:58 21-03-2015 Foto e parë e Mira Kazhanit si opinioniste në Big Brother Mira Kazhani ne Big Brother

Mira Kazhani ka filluar “punën” e opinionistes në Big Brother. Këtë e bën të ditur me një foto shoqja e saj Anjeza Maja e cila e ka fotografuar ndërsa Mira qëndron në karrigen e opinionistit. Përfundimisht të gjitha thashethemet kanë marrë fund. Gazetarja Kazhani do të jetë opinionistja.

Sic duket do të ketë edhe konsensusin e Olti Currit sic u pa edhe nga mesazhet mes tyre pasi gjithcka u bë publike. Dhe ai ka shprehur mendimin e tij për gazetaren. Tashmë vetëm do të shihet sesi do të procedohet më tej me Big Brother dhe opinionet. Stafi i newsbomb.al I uron suksese koleges Kazhani. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05575704574585
array(1) { ["section"]=> string(62) "foto-e-pare-e-mira-kazhanit-si-opinioniste-ne-big-brother-6584" }