Foto e Ramës me dy gishta lart, por nuk është hera e parë...(Fotot)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 11-09-2015 Foto e Ramës me dy gishta lart, por nuk është hera e parë...(Fotot)

Kryeministri Edi Rama pozon i qeshur me dy gishtat lart në një sefie të realizuar në zyrën e tij të veçantë.

Dy gishtat lart, simboli i fitores, në Shqipëri identifikohet me liderin historik të së djathtës, ish-kryeministrin Sali Berisha, por Rama nuk shqetësohet ta përdorë, çka e ka bërë edhe disa herë të tjera, ndoshta në formë provokimi apo ironie.

Edi-Rama-me-dy-gishta.jpg

Edi Rama me dy gishtat lart duke dhuruar gjak

Një nga vendimet më të diskutuara të Edi Ramës, ishte prishja e “dy gishtave” në qendër të qytetit të Kavajës dhe ndërtimit tëp o “dy gishtave” por kësaj here në një stil tjetër.

Monumenti-me-dy-gishta-Kavaje-320x240.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093147754669189
array(1) { ["section"]=> string(68) "foto-e-rames-me-dy-gishta-lart-por-nuk-eshte-hera-e-pare-fotot-20551" }