Foto e rrallë e Çiljetës në adoleshencë, ja ndryshimi rrënjësor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:44 26-08-2016 Foto e rrallë e Çiljetës në adoleshencë, ja ndryshimi rrënjësor

Buzë mishtore, mollëza të dukshme dhe vetulla të ngritura…

Flokë që ndryshojnë ngjyrë herë pas here… Dhe tashmë edhe një super gjoks i përfolur, që e ka humbur peshën e dikurshme… Por, sa ngjan Çiljeta sot, me atë adoleshenten e dikurshme, kur fama ishte ëndrra e saj. Fotoja që ju sjellim tregon komplet një tjetër njeri.

Në kapërcyell të fëmijërisë dhe adoleshencës, 14 vjeç, Çiljeta është një vajzë buzë hollë, pak bufe dhe vetull trashë, megjithatë me sy zhbirilues! Ka qenë dalja e saj e parë në ekran, ku ajo mori pjesë në spektaklin e bukurisë “Miss Shqipëria”, për të shfaqur mandej gjithmonë në përmirësim e sipër! /Bordo

Screeh7h7h7hh7shot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028777122497559
array(1) { ["section"]=> string(68) "foto-e-rralle-e-ciljetes-ne-adoleshence-ja-ndryshimi-rrenjesor-50928" }