Foto e rrallë e Spartak Ngjelës. Ulet në krevat dhe bën një foto ‘’Selfie’’ duke përdorur pasqyrën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:30 10-01-2016 Foto e rrallë e Spartak Ngjelës. Ulet në krevat dhe bën një foto ‘’Selfie’’ duke përdorur pasqyrën

Avokati Spartak Ngjela, që së fundmi po bëhet çdo ditë e më shumë kritik për atë që po ndodh me korrupsionin dhe kriminalizimin në Shqipëri, ka menduar që këtë herë të bëjë një postim krejt ndryshe.

Ai është ulur në krevat, sigurisht veshur me kostum dhe ka përdorur pasqyrën përballë për të bërë një foto me celularin e tij.

“Harresa është njerëzore, por në shqiptarët sikur kemi harruar ca si shumë. .....Ky vit do të jetë i viti i identifikimit të së keqes shqiptare... Ju përshëndes miqësisht’’, shkruan avokati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019804000854492
array(1) { ["section"]=> string(99) "foto-e-rralle-e-spartak-ngjeles-ulet-ne-krevat-dhe-ben-nje-foto-selfie-duke-perdorur-pasqyren-29605" }