Foto e rrallë: Kur 17-vjeçari Lulzim Basha takonte Ibrahim Rugovën në Hollandë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:33 03-04-2017 Foto e rrallë: Kur 17-vjeçari Lulzim Basha takonte Ibrahim Rugovën në Hollandë

Një foto e rrallë e kreut të Patrisë Demokratike, Lulzim Basha është publikuar në internet.

Basha, në atë kohë vetëm 17 vjeç, duket pranë ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova. Lulzim Basha në atë kohë jetonte dhe studionte në Hollandë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vogëlushja nga Fieri mahnit me paraqitjen e saj, konkurron në garën botërore të bukurisë (FOTOT)
LSI merr dy vendimet e rëndësishme: Qeveri “Besimi” dhe koalicion me PS »
Article Logic
Execution time: 0.0059809684753418
array(1) { ["section"]=> string(83) "foto-e-rralle-kur-17-vjecari-lulzim-basha-takonte-ibrahim-rugoven-ne-hollande-73906" }