Foto e rrallë e Ramës dhe Nanos, "u rrite, u poqe... por prap dorë nuk hoqe..."

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:16 21-04-2017 Foto e rrallë e Ramës dhe Nanos,

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryetari i Partisë Socialiste Fatos Nano disa vite më parë ishin bashkëpunëtorë të mirë në ngritjen e Partisë Socialiste.

Fotot mes tyre ishin të shumta por sot ka kaluar një kohë e gjatë që nuk janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Të dy kanë ndryshuar pozicione, Nano ka jetuar prej vitesh jashtë shtetit ndërsa Rama kryministër për katër vitet e fundit në Shqipëri.

Kjo foto e bërë vite më parë, është postuar në një faqe që mban emrin e Nanos në të cilën shkruhet "U rrit djali u bë burrë, siç thotë edhe populli.. U rrite, u poqe... por prap dorë nuk hoqe...". 

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025704145431519
array(1) { ["section"]=> string(87) "foto-e-rralle-mes-edi-rames-dhe-fatos-nanos-u-rrite-u-poqe-por-prap-dore-nuk-hoqe-75959" }