Foto e veçantë e Erion Veliajt, shëtit nga liqeni me një fëmijë për dore

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:03 04-07-2015 Foto e veçantë e Erion Veliajt, shëtit nga liqeni me një fëmijë për dore Erion Veliaj duke shëtitur me një fëmijë nga liqeni

Kjo është një foto mjaft e veçantë nga galeria e fotove të kryebashkiakut të ri të Tiranës, Erion Veliajt. Veliaj, në këtë pasdite të shtune ka zgjedhur liqenin për një shëtitje, që me ç’duket ia ka zbukuruar edhe më shumë prezenca e një fëmije të cilën kryetari e mban kapur për dore.

Veliaj nuk thotë se kush është fëmija në foto por shkruan për ndjekësit dhe simpatizantët e tij: “Një fundjavë të mbarë nga super liqeni i Kasharit”. Një pjesë e mirë e komentuesve i kanë kërkuar kryebashkiakut të ri mos zhgënjejë, ndërsa një pjesë tjetër ka dashur të dijë vogëlushin në foto por tani për tani na duhet të mjaftohemi me urimin për fundjavën nga Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020355939865112
array(1) { ["section"]=> string(77) "foto-e-vecante-e-erion-veliajt-shetit-nga-liqeni-me-nje-femije-per-dore-15352" }