Foto e veçantë që tregon Noizyn “tjetër”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:36 13-05-2016 Foto e veçantë që tregon Noizyn “tjetër”

Puna ia kërkon që të shfaq përpara publikut anën e fortë të tij, por ashtu si të gjithë, edhe reperi Noizy ka anën tjetër, jo shumë të njohur për mediet dhe fansat.

Ai ka publikuar një foto të veçantë në Instagram që tregon pikërisht Noizyn “tjetër” me të cilin ne nuk përballemi shpesh.

Prej vitesh reperi ndihmon fëmijët e shtëpisë së fëmijës dhe qëndron pranë tyre në festa të ndryshme. Në këtë foto, Noizy shihet teksa mban në krah një fëmijë që ndodhet në këtë shtëpi dhe shkruan: “Miq të vjetër por në moshë të vogël”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018816947937012
array(1) { ["section"]=> string(44) "foto-e-vecante-qe-tregon-noizyn-tjeter-40375" }