FOTO/ Gruaja e IKARDI-t nxjerr 'jashtë loje' San Siron, pamje shpërthyese në ballkonin e lojtarit të INTER

Publikuar tek: sport, më 20:49 21-08-2018 FOTO/ Gruaja e IKARDI-t nxjerr 'jashtë loje' San Siron, pamje shpërthyese në ballkonin e lojtarit të INTER

Pamja nga ballkoni i lojtarit të Inter Mauro Ikardi është natyrisht një nga ato që çdo tifoz futbolli do të kërkonte, me stadiumin “San Siro” në sfond dhe i gjithë Milano në “pëllëmbë të dorës”.

Por së fundmi kjo pamje është “nxehur” tej mase nga bashkëshortja e sulmuesit të Inter e cila ka postuar disa foto mjaft provokuese nga pishina.

Uanda Nara shfaqet e shtirë duke ekspozuar hiret e saj, ndërkohë që në sfond, për ata që janë mjaftueshëm të vëmendshëm duket edhe impianti mitik i dy klubeve të Milanos.

Screenshot_11.jpg

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010164022445679
array(1) { ["section"]=> string(109) "foto-gruaja-e-ikardi-t-nxjerr-jashte-loje-san-siron-pamje-shperthyese-ne-ballkonin-e-lojtarit-te-inter-131781" }