FOTO / HUMBET në ATHINË 19-vjeçarja SHQIPTARE, të premten u nis të aplikonte për PUNË te JUMBO. Familjarët apel për ndihmë

Publikuar tek: rajon, më 11:39 19-10-2020 FOTO / HUMBET në ATHINË 19-vjeçarja SHQIPTARE, të premten u nis të aplikonte për PUNË te JUMBO. Familjarët apel për ndihmë 19-vjeçarja Artemis Vasilis e humbur prej 3 ditësh në Athinë

Një 19-vjeçare shqiptare ka humbur kontaktet me familjen në Greqi, nga dita e premte kur u nis për të aplikuar për punë.

Familjarët e shqetësuar e kanë denoncuar humbjen e vajzës së tyre si në mediat greke edhe në rrjetet sociale.

19-vjeçarja Artemis Vasilis ka humbur kontaktet që prej orës 15:00 të së premtes kur u nis nga Koropi për të shkuar në Paiania ku do të aplikonte për punë në Jumbo.

Thirrja për ndihmë nga familjarët:

“Motra jonë Artemis Vasilis 19 vjeç ka humbur që nga dita e premte në orën 15.00 pasdite nga Koropi dhe është nisur për të shkuar në Paiania për të aplikuar për punë Jumbo. Në orën 4 ajo është parë në ndalesën 2 Atika në Paiania. Ju lutem kushdo qe mendon se e ka pare ose mund te na ndihmoje me ndonje informacion ju lutem me kontaktoni mua ose Policine. Diten qe humbi kishte veshur pantallona te zeza, kepuce te bardha, bluze blu me vija te bardha dhe nje çante shpine te zeze ju lutem shperndajeni qe ta gjejme”, shkruan në facebook i afërmi Aris Lutaj.

dfhfdhfrtj5tj5.jpg

fgdehe4rh4h.jpg

fbhrtjrt5j5rj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Futën në kurth 15-vjeçarin me foton e një vajze dhe më pas e grabitën, arrestohen 5 shqiptarë në Greqi
»
Article Logic
Execution time: 0.010323047637939
array(1) { ["section"]=> string(125) "foto-humbet-ne-athine-19-vjecarja-shqiptare-te-premten-u-nis-te-aplikonte-per-pune-te-jumbo-familjaret-apel-per-ndihme-224288" }