Foto intime të ish- politikanit në shtrat? Duket se politika i hapi petët e lakrorit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:16 30-09-2015 Foto intime të ish- politikanit në shtrat? Duket se politika i hapi petët e lakrorit Fotot që po qarkullojnë në rrjetet sociale

Duket se tashmë nuk mbetet gjë pa publikuar. Në rrjetet sociale mëngjesin e sotëm janë publikuar dy foto ku shquhet Dritan Prifti në pozicione intime me një vajzë. Dikush ndoshta në valën e skandalit po i përgjigjet Priftit në rrjetet sociale.

Eshtë folur disa vite më parë për një video regjistrim intim të ish politikanit, por ky i fundit mohoi gjithçka në atë kohë.

Nuk dihet se cili ka qenë qëllimi i publikimit të këtyre informacioneve por dyshohet se kjo mund të bëhet edhe në kuadër të gjithë akuzave të hedhura deri më tani.

Sidoqoftë, në rrjetet sociale, nuk jepet asnjë sqarim se çfarë ka ndodhur realisht dhe pse janë publikuar këto foto që tashmë kalojnë kufijtë e skandalit gjithsesi do të duhej një sqarim nëse janë origjinale apo jo.

Lexo edhe: Prifti për videon intime: Gruas time ia sollën në shtëpi 5 vite më parë, nesër prova të reja

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029201984405518
array(1) { ["section"]=> string(88) "foto-intime-te-ish-politikanit-ne-shtrat-duket-se-politika-i-hapi-petet-e-lakrorit-22000" }