Foto: Ja kush është shqiptarja 34-vjeçare që masakroi me thikë djalin dhe u hodh nga kati i 8

Publikuar tek: aktualitet, më 16:47 12-02-2017 Foto: Ja kush është shqiptarja 34-vjeçare që masakroi me thikë djalin dhe u hodh nga kati i 8

Një ngjarje e rëndë tronditi sot qytetin e Bolonjës në Itali ku një nënë shqiptare qëlloi me thikë djalin e saj 7-vjeçar dhe më pas u hodh nga kati i 8-ë i pallatit.

34-vjeçarja Elida Zero, qëlloi disa herë me thikë djalin e saj Joel dhe u hodh nga ballkoni duke gjetur vdekjen në vend.

I mituri u dërgua me urgjencë në spital, ku i është nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale. Mjekët thanë se 7-vjeçari mbërriti me plagë të rënda në duar dhe kraharor por ndodhet jashtë rrezikut për jetën, shkruan Newsbomb.al.

Elida kishte pak ditë që ishte kthyer nga Majorka e Spanjës, aty ku banon motra e saj. Fqinjët nuk kanë ngurruar të shprehen se në familjen shqiptare kishte probleme.

Bashkëshorti i Elidës tha se ajo e kishte akuzuar disa herë për tradhëti por ai nuk e kishte bërë kurrë një gjë të tillë. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e rëndë, nëna shqiptare masakron djalin e mitur dhe hidhet nga ballkoni
Identifikohet trupi i pajetë i gjetur në Shkodër, është banues në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.022119045257568
array(1) { ["section"]=> string(98) "foto-ja-kush-eshte-shqiptarja-34-vjecare-qe-masakroi-me-thike-djalin-dhe-u-hodh-nga-kati-i-8-68506" }