Foto: Ja me se merret Spiro Ksera pas lirimit nga burgu

Publikuar tek: aktualitet, më 23:37 12-01-2017 Foto: Ja me se merret Spiro Ksera pas lirimit nga burgu

Ish-ministri i Punës dhe të Çështjeve Sociale gjatë qeverisë Berisha, Spiro Ksera, i cili u lirua pak kohë më parë nga burgu ku vuajti dënimin e gjykatës për shpërdorim të fondeve që ishin destinuar për të varfërit dhe pakicat, duket se i është riktyer politikës.

Ksera ka postuar një foto nga Dropulli i zbardhur nga bora.

Ai vlerëson borëpastrueset që kanë pastruar borën në këtë zonë, duke kujtuar se ato janë dhuruar nga i ashtuquajturi guvernator i Epirit, Aleksandros Kahrimanis.

“Falenderojme guvernatorin e Epirit z Aleksandros Kahrimanis per dhurimin e grejderit ne bashkine Dropull ne 2012-en.

Mjeti eshte i domosdoshem ne keto dite me bore ,ku punon per mbajtjen hapur te rrugeve ne Dropull dhe Pogon”, shkruan ai.

gh3gr3rg3ge4thj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkullaku: Transparenca e pushtetarëve ndaj qytetarëve, nëpërmjet mediave, është zero
Mrekullitë e çajit jeshil, ja disa nga arsyet përse duhet ta konsumoni »
Article Logic
Execution time: 0.010864973068237
array(1) { ["section"]=> string(60) "foto-ja-me-se-merret-spiro-ksera-pas-lirimit-nga-burgu-65368" }