Foto: Ja se ku i kishin fshehur 1.3 milion euro dy shqiptarët në Amsterdam

Publikuar tek: bota, më 13:24 19-08-2016 Foto: Ja se ku i kishin fshehur 1.3 milion euro dy shqiptarët në Amsterdam

Plot 1.3 milion euro i janë gjetur dy shqiptarëve në Amsterdam, të fshehura në gomën rezervë të makinës së tyre.

Pas një hetimi për trafikon e drogës, dedektivët holandezë arritën të lokalizojnë dhe bastisin shtëpinë e tyre ku u gjetën plot 13 kilogram kokainë, armë zjarri, thika dhe 40 mijë euro cash.

Sasia e madhe e parave u pikas nga qeni i policisë. Ata arritën të çmontojnë pjesën e fshehtë poshtë gomës rezervë të makinës, dhe kanë zbuluar 1.3 milion euro.

Scredfgfggnshot_1.jpg

Scfghtttttshot_1.jpg

Screen6464ghfgshot_1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011664152145386
array(1) { ["section"]=> string(79) "foto-ja-se-ku-i-kishin-fshehur-1-3-milion-euro-dy-shqiptaret-ne-amsterdam-50232" }