FOTO/ Jo më brune, Nevina SHTYLLA bën ndryshimin e papritur, kolegia e saj ‘zhgënjehet’ (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:27 14-08-2019 FOTO/ Jo më brune, Nevina SHTYLLA bën ndryshimin e papritur, kolegia e saj ‘zhgënjehet’ (FOTO) Nevina Shtylla

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla befasoi publikun dhe ndjekësit e saj me ndryshimin e pamjes.

Në një foto të postuar në ‘’Instagram’’, Nevina ka hequr dorë nga flokët e zeza duke u dhënë ngjyrë të çelur. Megjithëse ajo mbetet sërish simpatike, moderatorja tjetër e njohur Arjola Shehu nuk e ka mirëpritur këtë zgjedhje të prezantueses së ‘’Proçesit Sportiv’’ dhe ‘’E Diell’’ në ''Top Channel''.

Prapëseprapë, ky ndryshim është pëlqyer nga ndjekësit e saj.

nevina shtylla.PNG

e dielllllll.PNG


qeqwrwetwertwe.PNG

llllllyujghggf.PNG

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096280574798584
array(1) { ["section"]=> string(94) "foto-jo-me-brune-nevina-shtylla-ben-ndryshimin-e-papritur-kolegia-e-saj-zhgenjehet-foto-175338" }