Foto-lajm / Dhurata e veçantë për Papa Françeskun nga të burgosurit

Publikuar tek: bota, më 16:18 27-09-2015 Foto-lajm / Dhurata e veçantë për Papa Françeskun nga të burgosurit

Papa Françesku ka marë një dhuratë të veçantë nga të burgosurit në Filadelfia gjatë vizitës së tij 3-ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në ditën e tij të fundit gjatë turit në SHBA, Ati i Shenjtë është ndalur në një prej burgjeve të Filadelfias ku ka marë një dhuratë të veçantë; një arkë të mbushur me fruta dhe perime të cilat janë kultivuar nga vetë të burgosurit si pjesë e një programi.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022318124771118
array(1) { ["section"]=> string(71) "foto-lajm-dhurata-e-vecante-per-papa-franceskun-nga-te-burgosurit-21765" }